Hakkımızda

Joker Kesici Takımlar

Joker; adından anlaşılacağı üzere, üretim sürecinde daha efektif olmak ve kolaylık isteyen sanayicilere bir alternatif olmak için kuruldu.
Amacımız; gerek satın alma aşamasında, gerek destek açısından farklı bir soluk olmak.

Zira temsilcisi olduğumuz firmalar spesifik sektörlere odaklanmış ve alanlarında engin tecrübe kazanmış olan firmalar.
Bu üretim aşamasında binbir zorlukla uğraşan müşterilerimiz için büyük kolaylık ve konfor sağlıyor.

Farklılığımız olarak gördüğümüz bir başka husus da müşterilerimizi daha önce kullanmadıkları ancak verimliliklerinden çok emin olduğumuz markalarla tanıştırmak. Bu sayede sektördeki ürün çeşitliliği zenginleştirmek ve müşterilerimize verimlilik katarak kendi pazarlarında rekabetçi olmaları konularında katkı sağlamak istiyoruz.

Planımız, orta ve uzun vadede, pazardaki yerimizi büyütmek…
Bunu gerçekleştirmek için elimizde bir çok enstrüman var. Uzun yıllardır gördük ki sektörün dinamikleri çok farklı. Bugün rekabetin yoğun olduğu sektörümüzde kalite farklı anlaşılmakta. Kısa sürede tedarik, minimum stok seviyesi ile çalışma, yerinde uygulama çalışmaları. Bunlardan sadece birini bekleyen müşterimiz de mevcut, hepsini bir arada talep eden de. Biz pozisyonumuzu her müşterimiz için en uygun yerde aldık. Eminiz ki aranan tedarikçi olacağız.
Bu sebeple büyük hedefler belirledik kendimize.

Joker Kesici Takımların Türkiye distribütörü olduğu iki marka bulunuyor:
Almanya merkezli, ultra sert malzemelerden (CBN , PCD, PCBN) DTS (Diamond Tooling Systems) ve her türlü malzeme için komple karbür takım üreten, özellikle plastik, cam elyaf malzeme ve karbon elyafın işlenmesinde uzmanlaşmış yine Almanya merkezli Hufschmied.

Otomotiv, Medikal, Havacılık, Kalıp, Dental ve özel üretimdeki ihtiyaçları karşılamaya aday iki markanın sorumluluğunu üstlenmekten mutluyuz. Ayrıca sektörde hatırı sayılır yeri olan Achteck Cutting Tools, JJ Tools, Big Daishowa, Big Kaiser ve Iwata Tools da marka parkurumuzda yer almaktadır.

Güven ve heyecan, en büyük kozumuz. Uzun yıllardır sektörün merkezinde yer almamız sayesinde müşteri ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Heyecan ve saygıyla kurduğumuz ilişkilerin gücü ise inancımızı ve farklılığımızı müstakbel müşterilerimize aktarma konusundaki samimiyetimizi iletmeyi kolaylaştırıyor. Çaldığımız her kapıda, önerilerimizin uygulamaya alınmasının konforunu yaşıyoruz.
Potansiyel müşterimizin ihtiyacını zaten biliyoruz. Bu bazen ürün kalitesi, bazen daha ekonomik çözümler olabiliyor.

Biz müşterimizin elini daha güçlü kılan JOKER’iz.